Liitke looduse jõud oma reklaamistrateegiaga Tipu looduslike taimekaupade abil!

Kas soovid oma ettevõtte ärikingitustega klientidele tõeliselt muljet avaldada? Kas hindate kvaliteeti ja jätkusuutlikkust?

Tipu looduslikud tooted pakuvad uuenduslikku ja keskkonnasõbralikku lahendust, mis jätab igale kingisaajale püsiva positiivse mulje. Meie lai valik looduslikke tooteid – taime kasvatamise komplektid, öko-kontoritarbed, lõõgastavad küünlad ja seebid, suurepärane kohv, tee, šokolaad jm – on ideaalne selleks, et kombineerida kinkepakk, mis köidab, rõõmustab ja tekitab positiivseid emotsioone.

Kujutage ette, et teie kontorilaud on kaunistatud taaskasutatud materjalidest valmistatud elegantsete taime kasvatamise komplektidega, milles kasvavad õhku puhastavad puud või maitsvad ürdid – presenteerides ühtlasi kaunilt graveeritud firmalogo kõigile teie külastajatele. Mõelge hetkele, kui teie töötajad saavad kingituseks stiilsed, biolagunevad vihikud, mis on valmistatud seemnepaberist, millest kasvab hiljem mulda pannes väike aed. Kujutage ette, et teie ettevõtte üritustel serveeritakse jooke biolagunevatest kõrtest, mis on valmistatud ökofarmidest pärit bambusest. Tipu tooted võimaldavad teil neid värvikaid hetki reaalsuseks muuta, tuues esile teie ettevõtte pühendumuse keskkonnale ja säästvale arengule.

Ainulaadsed, keskkonnasõbralikud ja meeldejäävad ärikingitused otse loodusest

Alates meie seemnepommidest ja taimede kasvatamise komplektide rustikaalsest võlust kuni taimsest vahast tehtud küünalde loodusliku aroomini, on Tipu tooted loodud silma paistma. Kujuta ette, teie brändi seostatakse kõikjal kasvu, jätkusuutlikkuse ja ökoloogilise teadlikkusega – parim reklaam!

100% vastavalt teie brändi kuvandile

Meie koostöö algab sellega, et aitame teil kujundada tooted vastavalt väärtustele, mis on teie ettevõtte jaoks olulised. Alustuseks jagage mõnda märksõna oma ettevõtte, projekti või brändi eetose kohta ja me kujundame need tooteks, mis jutustab teie loo.

Disainiprotsess näeb välja sedasi:

  • Päringu esitamine: Arutleme teie visiooni ja nõudeid.
  • Toote disainimine: Loome teile ülevaatamiseks digitaalse näidise.
  • Kinnitamine ja parandused: Täiustame disaini teie tagasiside põhjal.
  • Tootmine: Toodame teie personaliseeritud disainiga ökotooted.

 

Meie mitmekesine toodete valik

Meie tooted on sama mitmekesised kui loodus ise, võimaldades teil luua täiusliku kingituse, mis on kooskõlas teie ettevõtte väärtustega, muuhulgas:

  • Kasvatuskomplektid: saadaval klaaspurkides värvilise või loodusliku mullaga, plekkpurkides, kuubiku kujuga vormides, keraamilistes topsides ja ka pühadeteemaliste valikutega.
  • Seemneid sisaldavad tooted: Valige harilikud pliiatsid seemnetega, seemnepaberist ümbrikud, kaustad ja muud tarbeesemed, et panna taimed kasvama kõikjal, kuhu teie kliendid satuvad.
  • Keskkonnasõbralikud kontorikomplektid: Alates paberpliiatsitest kuni ökoloogiliste konverentsikomplektide ja kontoritarveteni saate muuta oma tööruumid stiilselt roheliseks.
  • Heaolu ja vaba aeg: Teid ootavad looduslikud vannisoolad, käsitsi valmistatud seebid ja Bee Loove mesilasvaha komplektid, et pakkuda parimat lõõgastust ja heaolu pika tööpäeva järel.
  • Unikaalsed taimetooted: Visake pilk peale meie kirsikive või lavendlit sisaldavatele silmapatjadele, potis kasvavale samblale (mis ei vaja kastmist!) ja erinevaid taimede kasvatamise komplekte, mis on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud rohenäppudele.

 

Testitud kvaliteet ja turvalisus

Meie pühendumus kvaliteedile on kõikumatu. Me testime kõiki seemnepartiisid ja valmistame turvalise pakendi transiidi jaoks. Iga kasvatuskomplekt sisaldab juhiseid taime istutamiseks ja komplekt võib jääda riiulile aastateks, oodates seda erilist hetke avamiseks ja kasvuks.

Tipu looduslikud tooted on pühendus looduse ilule, jätkusuutlikkusele ja helgemale homsele. Liituge meiega sellel lopsakaid taimi täis teekonnal ning laske oma ettevõtte kingitustel olla rohelise innovatsiooni majakas. Tellige oma firmalogoga Tipu taimetooted juba täna ja asume üheskoos külvama seemneid rohelisema maailma loomiseks.